Medlemmar

Aktiva båtar och seglare i Stockholms 606 klubb 2019

Ungdom <26
Namn Mobilnr: E-post:
Nihlmark, Kasper 070-202 81 24 kasper.nihlmark@gmail.com
Tjärnsved, Max 070-881 12 06 maxtjarnsved@gmail.com
Kajanus, Leo eliza@vokativ.com
Jacobsson, Gustav 070-568 99 12 gustav jacobsson <gustav_jacobsson@live.se>
Sjögren, Irma 070-575 91 72 irmasjogren@gmail.com
SWE 203
Namn Mobilnr: E-post:
Söderberg, Wilbur 076-355 37 31 pelle.soderberg72@gmail.com
Söderberg, Per 076-354 60 87 pelle.soderberg72@gmail.com
SWE 233
Namn Mobilnr: E-post:
Johansson, Martin 010-215 51 76 Martin Johansson <marjoh8@kth.se>
Svensson, Anton 076-611 99 94 anton_svensson@outlook.com
SWE 242
Namn Mobilnr: E-post:
Qviberg, Johan 070-840 48 91 johan@qviberg.nu
SWE 253
Namn Mobilnr: E-post:
Malmström, Anders 070 398 56 35 Anders.Malmstrom@dlapiper.com
Eklund, Douglas 070-893 09 18 Anders.Malmstrom@dlapiper.com;douglas@nautiska.com
SWE 271
Namn Mobilnr: E-post:
Frykholm, Martin 076-843 10 68 martin.frykholm@gmail.com
Gunnartz, Pär 070-767 56 31 p.gunnartz@gmail.com
SWE 313
Namn Mobilnr: E-post:
Ringertz, Svante 072-208 09 29 svante.ringertz@gmail.com
Ringertz, Ulf 070-983 76 53 rzu@kth.se
SWE 320
Namn Mobilnr: E-post:
Virdung, Martin 070-876 54 66 Martin Virdung <martin@virdung.se>
Jonegård, Peter 070-356 52 23 bopeter@gmail.com
SWE 349
Namn Mobilnr: E-post:
Nyberg, Olof 070-370 01 64 olof.m.nyberg@gmail.com
Wallinder, Johan 070-605 02 70 johan.wallinder@gmail.com
SWE 367
Namn Mobilnr: E-post:
Nousu, Peter 070-620 99 90 peter.nousu@zeb.se
Jacobsson, Richard 070-441 89 15 RichardJacobsson@eversheds-sutherland.se
SWE 405
Namn Mobilnr: E-post:
Jikander, Sabrina 073-632 33 83 sabrina@jikander.se
Bäckström, Anders 070-265 80 24 Anders.backstrom@mil.se
Bäckström, Iris +4670 378 66 77 irisamandamonica@gmail.com
SWE 424
Namn Mobilnr: E-post:
Malmberg, Polly Margareta 070-540 30 63 polly.malmberg@telia.com
Book, Cathrin 070-058 75 65 cbook@hotmail.se
SWE 428
Namn Mobilnr: E-post:
Lindberg, Jonas 070-149 63 02 jo89lin@gmail.com
Gustavsson, Björn B 070-739 30 47 bjorn.b.gustavsson@gmail.com
SWE 488
Namn Mobilnr: E-post:
Schibbye, Michael 073-044 43 93 michael.schibbye@acando.com
Agneskog, Mårten 070-747 01 67 Marten.agneskog@comhem.se
SWE 500
Namn Mobilnr: E-post:
Jacobsson, Douglas 070-752 35 36 Douglas.jacobsson@gmail.com
Sterner, Calle 076-557 16 72 Callesterner@me.com
Wallin, Niclas 070-693 23 94 Niclas.wallin@cartina.se;Callesterner@me.com
SWE 611
Namn Mobilnr: E-post:
Bogefors, Mikael 070-798 85 87 j-m0312@hotmail.com
Pyddoke, Thomas thomas.pyddoke@gmail.com
SWE 809
Namn Mobilnr: E-post:
Fors, Oscar 070-650 02 36 oscar_fors@hotmail.com
Fors, Charlotte 070-408 82 50 charlotte.fors@hotmail.com
SWE 817
Namn Mobilnr: E-post:
Dismo, Simon 070-822 14 88 sdismo@me.com
Clementsson, Niklas 070-686 05 16 niklas.clementsson@gmail.com
SWE 820 (FIN 5)
Namn Mobilnr: E-post:
Sundén-Cullberg, Dag 073-352 10 01 dag@chinsay.com
Nyblaeus, Gustaf 070-618 33 53 gustaf.nyblaeus@seb.se
SWE 822
Namn Mobilnr: E-post:
Alaeus, Gunnar 070-549 66 85 gunnar.alaeus@hm.com
Hamberg, Jonas 070-759 45 50 jonas.hamberg@skaala.com
SWE 832
Namn Mobilnr: E-post:
Fogde, Jonas 070-297 02 23 jonas.fogde@gmail.com
Victorin, Sam 070-840 62 99 samuel.victorin@gmail.com
SWE 833
Namn Mobilnr: E-post:
Ygberg, Erik 073-381 41 01 erik@netlight.se
Fhölenhag, Martin 073-083 94 60 Martin.fholenhag@arcona.se
SWE 836
Namn Mobilnr: E-post:
Willdal, Mikael 070-823 22 00 mikael@willdal.se
Willdal, Åsa asa@willdal.se
SWE 837
Namn Mobilnr: E-post:
Brötell Nettelbladt, Ebba 070-715 50 82 ebba.nettelbladt@hotmail.com
Brötell, Fredrik 070-644 04 84 Fredrik.brotell@jm.se
SWE 849
Namn Mobilnr: E-post:
Skantze, Karin 070-943 37 34 karin.skantze@hotmail.com
Boethius, Charlotte 070-383 83 60 charlotte.dahl@gmail.com
SWE 868
Namn Mobilnr: E-post:
Olrog, Thomas 070-876 55 88 thomas@olrog.se
Olrog, Fredrik 073-656 65 75 thomas@olrog.se
SWE 871
Namn Mobilnr: E-post:
Lundberg, Annika 070-745 52 80 <annikalundberg_@hotmail.com>
Brännström, Jon <annikalundberg_@hotmail.com>
SWE 875
Namn Mobilnr: E-post:
Gunnermark, Vasilij 073-432 50 63 vasilij.gunnermark@jm.se
Svedin, Aron 073-991 02 93 aron.svedin@gmail.com
SWE 881
Namn Mobilnr: E-post:
Nycander, Anna 070-350 42 26 carl.fredrik.nycander@gmail.com
Nycander, Carl Fredrik 070-532 72 91 carl.fredrik.nycander@gmail.com
SWE 883 (FIN 28)
Namn Mobilnr: E-post:
Meschke, Jonatan Öhlen 073-536 20 89 Jonatan.Meschke@gmail.com
Danestig, Johan 076-762 10 64 johan.danestig@gmail.com
Conradsson, Johan 076-109 99 44 johan.conradsson@gmail.com;johan.danestig@gmail.com
SWE 886
Namn Mobilnr: E-post:
Karlsson, Håkan 076-130 80 00 hakan@kraftledning.com
Säwensten, Johan 070-864 16 82 johan@rewise.se
SWE 905
Namn Mobilnr: E-post:
Guste, Hans 070-586 43 34 hansguste@gmail.com
Pohl, Peter 073-434 02 70 peterapohl@msn.com
SWE 908
Namn Mobilnr: E-post:
Mattsson, Fredrik 073-640 91 71 fredrik.mattsson@skeppsbronskatt.se
Elfström, Calle calle.elfstrom@svt.se
SWE 916
Namn Mobilnr: E-post:
Björk, Markus 070-333 47 13 markus@markusbjork.se
Bengtsson, Anders 070-735 12 27 AndersB@datanat.se
SWE 918
Namn Mobilnr: E-post:
Olssson, Dan 070-590 13 55 Dan Olsson <dan.olsson@deomedia.se>
Wadmark, Johan 070-5759767 johan.wadmark@gmail.com
SWE 932
Namn Mobilnr: E-post:
Hed, Michael 070-773 57 00 michael.hed@enfo.se
Hed, Fredrika 070-600 40 50 fredrika.hedrosen@gmail.com
SWE 933
Namn Mobilnr: E-post:
Edbladh, Anders 072-246 97 00 anders.edblad@rededge.se
Eckerström, Hans 070-572 02 72 hanseckerstrom@hotmail.com
Gastar
Namn Mobilnr: E-post:
Andersson, Jenny 073-775 32 58 ettpluver@gmail.com
Kajanus, Eliza 073-536 24 01 eliza@vokativ.com
Skåntorp, Johan 070-590 24 08 johan.skantorp@gmail.com
Gustavsson, Ronny 070-863 01 37 ronny.gustavsson74@gmail.com
Båvegård, Mats 073-440 11 49 mats.bavegard@telia.com
Larsson, Richard 070-572 48 51 richardlarssons@gmail.com
Angsell, Martin 070-874 28 87 martin@se.northsails.com
Björk, Anders 070-549 29 89 anders.bjork7@gmail.com
Nettelbladt, Michael 070-512 36 60 mickenettelbladt@hotmail.com
GastPool
Namn Mobilnr: E-post:
Nihlmark, Pelle 070-669 09 30 per.nihlmark@me.com
Gårdh, Johannes 076-220 49 55 johannes.gardh@gmail.com
Alaeus, Johanna 076-251 66 56 Johanna Alaeus <johanna.alaeus@gmail.com>
Albert, Malin 070-721 72 45 Malin Albert <malin.t.albert@gmail.com>
Engsäll, Magnus 070 738 36 22 magnus.engsall@choice.se
Dismo, Linn 076-263 36 44 linn.dismo@gmail.com
Möller, Kaj 070-376 70 58 kaj.moller@sweco.se

Hedersmedlemmar

Pelle Nihlmark

Anders Edblad

Pelle och Anders är S606K:s hedersmedlemmar. De är generösa inspiratörer, skickliga seglare och tog klubbens första SM-guld 2012.